Друштво Математичара Србије
Подружница Друштво наставника математике основних школа Нови Сад
image description

ДРУШТВО МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Подружница Друштво наставника математике основних школа Нови Сад

ВЕСТИ

16.05.2024.

Државно такмичење из математике


ДМС

На Државном такмичењу из математике одржаном 11. маја 2024. године у ОШ „Милован Глишић“ у Ваљеву, учествовало је 35 ученика Јужнобачког округа.

 

6. разред

Ученик/ца

Школа

Место

Ментор

Ерик Драган

Жарко Зрењанин

Нови Сад

Снежана Маричић

Андрија Вукмировић

Михајло Пупин

Ветерник

Биљана Јовановски

Тијана Комадина

Јован Грчић Миленко

Беочин

Сања Луковић

Стефан Васиљевић

Ђорђе Натошевић

Нови Сад

Марија Кузељевић

Нина Анђушић

Жарко Зрењанин

Нови Сад

Снежана Маричић

Алекса Чавић

Коста Трифковић

Нови Сад

Раде Угарковић

Дарија Данилина

Васа Стајић

Нови Сад

Дуња Милошев

Страхиња Пушара

Коста Трифковић

Нови Сад

Раде Угарковић

Теодор Личанин

Милош Црњански

Нови Сад

Милушка Мудрох Керн

Филип Јандрић

Вељко Петровић

Бегеч

Јелена Деспић Арацки

Ђорђе Петровић

Ђорђе Натошевић

Нови Сад

Марија Кузељевић

Варвара Андреевна Еммануилова

Коста Трифковић

Нови Сад

Раде Угарковић

 

7. разред

Ученик/ца

Школа

Место

Ментор

Никола Савић

Иво Лола Рибар

Нови Сад

Жељко Цехмајстер

Никола Сечујски

ОШ при гимназији "Ј.Ј.Змај"

Нови Сад

Д. Аланов

Николина Антић

ОШ при гимназији "Ј.Ј.Змај"

Нови Сад

Д. Аланов

Александар Дунђер

Васа Стајић

Нови Сад

Драгана Врућинић

Лариса Ивановић

ОШ при гимназији "Ј.Ј.Змај"

Нови Сад

Д. Аланов

Урош Вуксић

Васа Стајић

Нови Сад

Драгана Врућинић

Урош Богосављевић

ОШ при гимназији "Ј.Ј.Змај"

Нови Сад

Д. Аланов и С. Тошић

Марко Стеванов

Јован Поповић

Нови Сад

Јованка Свркота

Кирил Вакхитов

Јован Поповић

Нови Сад

Ивана Радинковић

Олга Васић

Јован Поповић

Нови Сад

Ивана Радинковић

Гљеб Сапожњиков

ОШ при гимназији "Ј.Ј.Змај"

Нови Сад

Д. Аланов

Дуња Делић

ОШ при гимназији "Ј.Ј.Змај"

Нови Сад

Јелена Татар

Урош Вуксановић

ОШ при гимназији "Ј.Ј.Змај"

Нови Сад

Д. Аланов, С. Тошић

Софија Брзак

ОШ при гимназији "Ј.Ј.Змај"

Нови Сад

Д. Аланов

Маја Теткић

ОШ при гимназији "Ј.Ј.Змај"

Нови Сад

Д. Аланов

 

8. разред

Ученик/ца

Школа

Место

Ментор

Соња Надрљански

ОШ при гимназији "Ј.Ј. Змај"

Нови Сад

Милорад Страњанац

Филип Рандељ

ОШ при гимназији "Ј.Ј. Змај"

Нови Сад

Н. Ковач и Ђ. Драгић

Матеја Јовановић

ОШ при гимназији "Ј.Ј. Змај"

Нови Сад

Н. Ковач и Ђ. Драгић

Милан Вукасовић

Јован Поповић

Нови Сад

Јованка Свркота

Милица Сунајко

Јован Јовановић Змај

Сремска Каменица

Александра Митровић

Дамјан Јекић

ОШ при гимназији "Ј.Ј. Змај"

Нови Сад

Н. Ковач и Ђ. Драгић

Душан Јовановић

ОШ при гимназији "Ј.Ј. Змај"

Нови Сад

Наташа Ковач

Симона Малбаша

Јован Поповић

Нови Сад

Јованка Свркота

 

Укупно 14 ученика је освојило Награду (1 прву, 6 других и 7 трећих), а Похвалу 5 ученика.

 

Разред

Ученик/ца

Школа

Место

Ментор

Награда

6.

Алекса Чавић

Коста Трифковић

Нови Сад

Раде Угарковић

Друга

6.

Ђорђе Петровић

Ђорђе Натошевић

Нови Сад

Марија Кузељевић

Друга

6.

Страхиња Пушара

Коста Трифковић

Нови Сад

Раде Угарковић

Трећа

6.

Андрија Вукмировић

Михајло Пупин

Ветерник

Биљана Јовановски

Похвала

6.

Дарија Данилина

Васа Стајић

Нови Сад

Дуња Милошев

Похвала

6.

Ерик Драган

Жарко Зрењанин

Нови Сад

Снежана Маричић

Похвала

6.

Тијана Комадина

Јован Грчић Миленко

Беочин

Сања Луковић

Похвала

7.

Урош Вуксановић

ОШ при гимназији "Ј.Ј.Змај"

Нови Сад

Д. Аланов, С. Тошић

Прва

7.

Никола Савић

Иво Лола Рибар

Нови Сад

Жељко Цехмајстер

Друга

7.

Марко Стеванов

Јован Поповић

Нови Сад

Јованка Свркота

Друга

7.

Олга Васић

Јован Поповић

Нови Сад

Ивана Радинковић

Друга

7.

Александар Дунђер

Васа Стајић

Нови Сад

Драгана Врућинић

Друга

7.

Гљеб Сапожњиков

ОШ при гимназији "Ј.Ј.Змај"

Нови Сад

Д. Аланов

Трећа

7.

Маја Теткић

ОШ при гимназији "Ј.Ј.Змај"

Нови Сад

Д. Аланов

Трећа

7.

Лариса Ивановић

ОШ при гимназији "Ј.Ј.Змај"

Нови Сад

Д. Аланов

Трећа

7.

Никола Сечујски

ОШ при гимназији "Ј.Ј.Змај"

Нови Сад

Д. Аланов

Трећа

7.

Николина Антић

ОШ при гимназији "Ј.Ј.Змај"

Нови Сад

Д. Аланов

Похвала

8.

Матеја Јовановић

ОШ при гимназији "Ј.Ј. Змај"

Нови Сад

Н. Ковач и Ђ. Драгић

Трећа

8.

Соња Надрљански

ОШ при гимназији "Ј.Ј. Змај"

Нови Сад

Милорад Страњанац

Трећа

 

Честитамо свим ученицима и менторима!


26.03.2024.

Одлука државне комисије




Одлуке о приговорима на резултате Окружног такмичења, као и одлуку о границама за пласман на Државно такмичење, можете преузети овде.


19.03.2024.

Резултати окружног такмичења из математике




Резултате окружног такмичења из математике за ученике основних школа (за Јужнобачки округ), одржаног 16.3.2024. године, можете преузети ОВДЕ


Архива вести